Jak a kam..

29. prosince 2017 v 17:49
Jaké máte předsevzetí do nového roku 2018 ? :)
Já jsem nad tím dlouho přemýšlela a abych se přiznala, nevím co dřív, je tolik věcí co bch chtěla dělat, naučit se a naopak několik věcí, kterých bych se ráda zbavila... Zkusím od nového roku zaít aspoň trochu cvičit a přestat kouřit.. :)
Fuuuuha za chvíli mi končí prázdniny a opě se budu vracet do blázince :D.. No není to uplně blázinec, spíše vězení, jen někdy to tam vypadá jako v bázinci... Vůbec se mi tam nechce. Zase dodržování pravidel a poslouchání několik stupidních keců denně.
Zbývá mi už jen půl roku a jsem volná :). Vím, že v 18 to pro mě nebude jednoduché, ale už se chci postavit na vlastní nohy a zkusit co je to opravdu starat se sama o sebe.
A jak jsem se tam vlastně dostala ???
Už od 1. prosince 2016 nejsem doma. Byla jsem umístěná do krizového centr- něco na způsob dětského domova, ale jen na pár měsíců.
Tam to všechno začalo. Bylo to pro mě velice obtížné, být někde mezi cizími lidmi. Chyběli mi sourozenci a celkově jsem měla strach co semnou bude... Týden jsem nevyšla z pokoje. Měla jsem děsný strach, ano byli tam malé děti a některé i v mém věku, bylo nás tam 7. Všechnyn ty vychovvatelky nebo-li tety vypadaly velice mile. Já byla ale neustále ve strachu co semnou udělají kam mě zavřou a co ještě.
Ano celý týden jsem nevylezla z pokoje, vždy jen na záchod, ani jsem nejedla. Bylo mi všechno úlně jedno jen jsem měla strach. Často jsem seděla u psychologa, ptal se mě proč jsem uzavřená sama do sebe, prč nejím a několik dalších věcí. ( Myslím si, že dítě a je jedno v jakém věku, bude určitě uzavřený sám do sebe, protože je v jiném prostředí a není se svojí rodinou.) Měla jsem toho plné zuby.
No a jak jsem se vlastně dostala do krizového centra ???
Jo další otázka velice komplikovaná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrtvá Duše Mrtvá Duše | Web | 31. prosince 2017 v 18:15 | Reagovat

hodně štěstí do nového roku

2 jeife jeife | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 18:50 | Reagovat

Držím palce <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama